www.hozhoni.eu

Úvodní Články Semináře
Konzultace
Ohlasy Doporučuji Kontakt


transformatívny seminár - Prepis Limbického odtlačku

ZnovuZrodenie Partnerstva
15.-18.6. 2017
štvrtok 18h – nedeľa 16/17h
Špania Dolina ( pri Banskej Bystrici)

Seminára sa môžete zúčastniť s partnerom alebo individuálne, sólo.


"Ste vítaní, či už žijete s partnerom, bez partnera, alebo ho hľadáte, čakáte, trápite sa vo vzťahu, 
neviete ako ďalej, alebo neviete či ste šťastní. 

Dôležité je, že vy sami chcete posun.
Po absolvovaní tohoto seminára budete zaručene bližšie sebe aj svojmu partnerovi. Budete vedieť, ako vkročiť do vzťahu novým spôsobom, vedieť čo s tým, keď sa vynoria staré strachy, neistoty a obavy. Budete to vedieť nielen teoreticky, ale aj prakticky.

Vždy je šanca vykročiť novým smerom:) " Z.H.

Vypočujte si moju rozhlasovú reláciu  ORNAMENT 01  na tému VZŤAHY 


certifikovaná lektorka s dlhoročnou praxou: Mgr.art Zuzana HozhoniVšetky organizačné informácie vrátane ceny nájdete v prihláške.

Max. pre 14 účastníkov.

Prihlásiť saVzťah je Živá Bytosť.
Vyvíja sa, má svoje potreby, životné fáze, úskalia....svoj osud.
Tvoria ju partneri sami, tým čo je v nich, čo si priniesli z prenatálneho obdobia, pôrodu a ranného detstva, všetko čo potlačili, vytesnili alebo naopak vyliečili, transformovali...
Táto bytosť vzťahu si žije svojím životom a pokiaľ sa s ňou zaobchádza vedome, rozvíja sa v láske a rešpekte, vzťah môže byť skutočný zázrak. Pokiaľ však je táto bytosť tvorená nevedome, môže jej život partnerov oberať o energiu, unavovať a vyčerpávať.


Všetko, čo si so sebou nesieme zo zázemia svojej pôvodnej rodiny tvorí stavebný materiál pre všetky vzťahy.
To, čo sa vytvára v našom limbickom systéme od momentu počatia, v prenatálnom období, pri pôrode, tesne po pôrode a v priebehu detstva je spleť programov, ktoré určujú, akú realitu si vo svojom živote vytvárame.
Mozog je veľmi jemný orgán, jeho rovnováha je neopísateľne krehká. Všetko čo sme zažívali v už popísaných obdobiach je v ňom uložené a riadi náš život. Od pocitov matky keď sme se vyvíjali v brušku ako plod, cez všetky zážitky behom pôrodu až po model spolužitia rodičov, je v nás zakódované ako model lásky, ktorým si nevedome utvárame tie isté podmienky vo svojom vlastnom živote, aj keď to už vôbec nechceme. 

Pokiaľ tieto programy nezmeníme, priťahujeme stále dokola rovnaké typy partnerov, situácií, "lekcií"....
Na seminári se budeme venovať limbickým odtlačkom, ktoré si nesiete so sebou a ktorými si utvárate svoj život, niekedy aj proti svojej vôli. Budeme sa zaoberať tým,čo vám bráni mať naplňujúci vzťah. Ponoríme se do strachov, ktoré vo vás driemu. Budeme ich dekódovať a prepisovať tak, aby ste boli schopní vytvárať svoj život z pozície duše, svetla a skutočnej kvality lásky. Aby ste boli schopní vnášať do svojho života kvality po ktorých ste vždy túžili. Aby dôvera, intimita, blízkosť a tiež vlastný priestor pre seba a partnera boli prirodzenou súčasťou vašeho súčasného alebo nastávajúceho vzťahu so životným partnerom.


Pre vytvorenie vzťahu a jeho skutočného prežívania v pravde sami so sebou je nutné stratiť ilúzie o nás samých a začať sa vnímať zo svojej skutočnej podstaty a poznávať seba skrz vedomie duše.
V partnerstve vstupujeme na "mínové pole" svojich i partnerových zranení a zasunutých bolestí, ktoré na vlnách lásky vyplávajú na povrch, aby se vyliečili.
Vzájomné pochopenie a priestor pre zraniteľnosť toho druhého je dôležitou súčasťou tohoto liečenia. Viac o tom, ako kráčať "mínovým poľom" bolestí a strachov vo vzťahoch si zažijete na seminári.

Ako poznať tú pravú, toho pravého?
Partner duše nevyrieši naše neistoty, strachy a svet nebude zrazu iný. To sú ilúzie. Nemusíte ale ani zostať sami, ako vás to už možno toľkokrát napadlo: „Bolo by to lepšie, než opakovaná frustrácia a sklamania vo vzťahoch. Zostanem radšej sama/sám a bude kľud :).“ Na seminári budete poznávať partnera svojej duše na jemných rovinách a svetelných pláňach, kde začína skutočná komunikácia a príťažlivosť dlho pred tým ako sa partneri stretnú na fyzickej rovine.
Som si istá, že pokiaľ ste sa ako duše rozhodli v tomto živote pre partnerský vzťah, tak to budete skúšať zas a znovu.

Sú ale duše, ktoré si nezvolili byť v partnerstve a je potreba to rešpektovať. Si duša, ktorá túži po partnerstve a ten opar nechcenia sú staré zranenia, ktoré chcú byť vyliečené? Alebo si tu naozaj pre solitérne posolstvo?
Žiť sám/sama je nádherné, keď je to skutočne vaša cesta srdca.
Na seminári si budete mať možnosť túto dilemu ujasniť.


Seminár je zameraný na:


Rituál ZnovuZrodenia
Budeme se venovať prepisu vlastného pôrodu na všetkých úrovniach mozgu, tak aby tento dôležitý medzník vašeho života vytváral pevnú základňu pre láskyplný život - váš aj vašich potomkov.
Pozrieme sa na to, ako pôrod ovplyvňuje našu schopnosť lásku prijímať a dávať.

Prekódovanie limbického odtlačku, súvisiaceho s partnerskými vzťahmi a nastolenie slobody nášho vesmíru od toho, z ktorého sme biologicky vzišli.
Každý účastník bude mať možnosť porozumieť konkrétne svojmu limbickému otlačku. Nastoliť zmierenie s svojím doterajším konaním, prostredníctvom pochopenia súvislostí a koreňov svojho chovania. Následne je možnosť  "prepis" starých programov, ktoré vám bránia začať znova a inak vo vzťahu.Tým si umožníte žiť skutočne zo srdca a naučiť sa jendnať po novom.


Zmena svojho konania, návykov v praxi a kozmické zákony
Posledné štádium seminára bude venované možnosti naučiť sa, ako v živote nasledovať nový limbický odtlačok a dovoliť si žiť kvalitnejší život v súlade s túžbami svojho srdca. Dôležitým krokom bude osvojenie si skutočných zákonitostí života, kozmických zákonov, a prelomenie iluzórnych  predstáv o živote, ktoré nám boli viac, či menej tlačené do podvedomia od prvýchh okamihov života.
Naučíte sa, ako kráčať životom po ZnovuZrodení.

Účinné meditačné, relaxačné a katarzné techniky,
 ktoré zbavujú napätia a vytvárajú kontakt s naším vnútorným priestorom kľudu a lásky, kde si môžeme odpočinúť sami v sebe, nabrať sily a byť v kontakte so svojou múdrosťou.

Kľúče k živému vzťahu.
Živý vzťah je ten, ktorý vás oboch stále baví.
Vedomé vytváranie vzťahu.

Ho´oponopono v praxi
Pochopíte skryté tajomstvo Havajského učenia srdca.
Naučíte sa jednoduché a veľmi účinné praktiky, ako čistiť nepríjemné emócie, situácie, následky svojich činov vzniknuté od počiatku vekov až po dnes. Tieto techniky vám budú skvelými pomocníkmi v každodennom živote.


Transformatívna strava a rodinná atmosféra

Súčásťou seminára je špeciálna transformatívna strava, ktorá podporuje vnútorné procesy limbického mozgu a prepisov. Bude vegetariánska bez cukru a chemických prísad... Jedálníček vyberám osobne podľa stavu skupiny a procesov, aby sa telo regenerovalo a bolo v plnom prúde života. Strava je chutná, zdravá a sú v nej zastúpené všetky chute.


Nech už žijete s partnerom alebo bez neho, hľadáte partnera, čakáte, trápite sa, neviete, ste šťastní. Dôležité je že chcete posun v sebe urobiť vy sami.
Po absolvovaní tohto seminára budete zaručene bližšie sebe aj svojmu partnerovi. Budete v kontakte s bytosťou vášho vzťahu. Budete vedieť, ako vkročiť do vzťahu po novom, vedieť čo s tým, keď sa vynoria staré strachy, neistoty a obavy. Budete to vedieť nielen teoreticky, ale i prakticky.


Všetky organizačné informácie vrátane ceny nájdete v prihláške.

Max. pre 14 účastníkov.

Prihlásiť saTeším sa na vás.
S láskou
Zuzana Hozhoni

Publikované články autorky k téme nájdete TU