hozhoni.eu

Úvodní Články Semináře
Konzultace
Ohlasy Doporučuji Kontakt


Individuální Konzultace
=
 
Změna základních životních nastavení pro zkvalitnění života.


 
Terapie pod mým vedením probíhají způsobem, který vychází z momentálního nastavení klienta.
Vzhledem k rozsáhlosti práce s limbickým otiskem je ideální začít prací na semináři, kde uděláte zásadní posuny.
Osobní konzultaci nebo po skypu si pak můžete rezervovat kdykoliv cítíte potřebu.

Osobní konzultace je možná i bez absolvování semináře
Pokud se ale žádného semináře nemůžete účastnit ( jste kojící mám atd.) nebo máte akutní problém nebo máte strach ze skupinové práce... objednejte se na konzultaci


Jak vnímám klienty
Klienti na sobě pracují, jsou to vědomé bytosti, které na své cestě potřebují ujasnit směřování a znovu nalézt ztracenou půdu pod nohama, aby se mohli zase chopit utváření svého života. Ta cesta je vždu trochu složitější, než jsem popsala, ale to je ta krásná magie práce s konkrétním nastavením, který klient sebou nese.

Těším se na vás, jste vítáni, ať se potýkáte s čímkoli. Všechno má řešení.Osobní konzultace - Transformativní a Léčivá

Terapie spojená s konzultací trvá 2 hodiny a stojí pro jednotlivce 2000 Kč / 80 Euro
pro pár 2 hodiny 3000Kč / 120 Euro

V průběhu tohoto času se obeznámím s vaším tématem, s jeho historií...máte možnost sdělit všechno, co chce ven. Najdeme kořen momentálního stavu, který vás trápí a na základě toho se rozhodnu pro patřičný přístup a postup, abyste dosáhli trvalých změn a zkvalitnili svůj život.
Frekvence opakování terapií je daná vývinem situace, až do stabilizace vnitřního nastavení klienta. Je to individuální proces, který ctí každého klienta, jeho individualitu a trvá dle potřeby a možností. "Šiji" to pro vás na míru. 


Konzultace - Transformativní a Podpůrná

Mezi osobními terapiemi je možné mít podpůrné osobní konzultace prostřednictvím skypu - 60 minut - 1000 Kč / 40 Euro

Tyto konzultace jsou zaměřené na vyjasnění, vyřešení momentálního stavu, který klienta trápí, neví si rady... Je to metoda, jak vás na cestě transformace podpořit. V průběhu léčení se vynořují různé stavy, kterými vás právě prostřednictvím osobní skype konzultace i na dálku provedu do bezpečí vaší vlastní síly.
Postup je jednoduchý: napíšete mi e-mail se žádostí o konzultaci a dohodneme termín a čas.

Terapie Přepisu Limbického Otisku

Před terapií je potřeba absolvovat minmálně jednu konzultaci nebo seminář u mě.

Co potřebujete:
- volné oblečení, bez pásků, opasků ,stahujících podprsenek s kosticemi, bez makeu pu, líčidel a parfémů, všechny ozdoby,
mobil vypnutý úplně, nohy - chodidla v konfortní kondici, za kterou se nemusí te stydět..

3 hodiny  - 3000 kč / 120 Euro

Rezervace místa a dotazník

Rezervace místa na terapie / konzultace a veškeré dotazy posílejte na e-mail: zuzana.hozhoni@seznam.cz
S rezervací místa prosím pošlete i vyplněný DOTAZNÍK  
všechny vyplněné informace v dotazníku jsou používané výhradně pro potřeby naší práce a nejsou šířeny dál

Vyberte si místo konání osobních terapií:

Praha 8, Křižíkova 19, centrum AVASA


Slovensko - podľa individuálnej dohodyVíc informací 

Na Zemi je spousta lidí, kteří jsou nadaní, obdarovaní speciálním talentem. Sami to uvnitř cítí a chtějí svůj talent projevit, rozvinout a žít svoje životní poslání, ideální partnerský vztah... na této cestě se potýkají s mnoha překážkami, iluzemi a nejasnostmi, které vytváří limbický otisk. Pracuji s limbickým otiskem, se systémem který určuje naše základní životní nastavení. Co to ve skutečnosti znamená?


Limbický otisk

V období početí, prenatálního vývoje, porodu a několik let poté, se odehrává ta nejdůležitější část našeho života, kdy vzniká v našem mozku tzv. Limbický otisk. Je to naprogramování, které určuje naše základní nastavení a směřování ve všech oblastech života – životní práce, vztahy, partnerství, intimita, sex... Pokud se podmínky v průběhu těchto pár let vytvoří příznivě pro náš všestranný vývoj, bezpečí a láskyplné vedení, máme pak možnost v životě naplnit veškerý svůj potenciál.

Postupy které jsou bohužel považovány za běžné v tomto období, devastují jemnou úroveň napojení duše na svůj zdroj. Tím vznikají jemná či větší traumata oddělenosti, která pak ovlivňují naši odvahu a chuť žít své sny a být druhým blízko.

Tak tomu je u drtivé většiny populace na celém světě. V životě se potkáváme se situacemi, které jsou pro nás náročné, emocionální stabilita je rozkolísaná, sebevědomí pokulhává, jistota taky a tělo tento rozhozený stav zrcadlí různými zdravotními neduhy.

Jaký přínos od terapií můžete čekat pro svůj praktický život?

V terapii propojuji všechny tři mozkové úrovně, aby změny ke kterým dochází byly zapsány na všech úrovních mozkové frekvence. Tím pádem se tyto změny mohou zhmotnit v reálném životě, jako např.: změny chování v každodennosti, změny reakce na určité podněty, změna ve vztahu sama k sobě, změny ve vztazích k jiným, např. rodiče, partner, děti..., vztah k penězům, k hojnosti, zbavování se závislostí různého druhu, změna vztahu k vlastnímu tělu a péči o něj...

© Zuzana Hozhoni 2013